Tato činnost je podporována
městem Havlíčkův Brod

erb Havlíčkův Brod
Bar Oko PDF Tisk Email

Bar Oko se od jiných běžných barů liší tím, že jej provozujeme pomocí neziskové organizace OREL jednota Havlíčkův Brod, pobočný spolek, jehož prostřednictvím pro vás pořádáme různorodé kulturní akce. Díky tomu veškerý zisk z provozu baru jde na dobrou věc, na to, aby to ve městě žilo, aby okřídlené heslo „Brod kultury hrob“ zůstalo v zapomnění.

Bar je má velkou oddělenou nekuřáckou část a nekuřácký salonek, najdete jej v přízemí klubu Oko. V baru je příjemná obsluha a útulné prostředí. Nabízíme jej i pro pořádání soukromých akcí, například narozeninových oslav a maturitních večírků apod. Rezervace přijímá vedoucí baru.

Otevírací doba baru se od května 2013 přizpůsobuje programu, otevřeno je vždy hodinu před začátkem akce.
Sledujte tedy náš program.

Chcete uspořádat oslavu, párty, školení a nevíte kde? Pokud je vás víc jak deset, tak otevřeme bar jen pro vás! Máme k dispozici dataprojektor, plátno a připojení k PC. Zavolejte na tel. č. 607 052 137607 052 137 a domluvíme se.

Bar Oko
Smetanovo nám. 30