009 025 034 0342

Program

Info ke vstupenkám zakoupených na smsticket.cz - pokyny pořadatelům

Vážení pořadatelé,
zasíláme vám informace o našem dalším plánovaném postupu ohledně nuceně zrušených akcí nařízením vlády. Vy jste naši partneři, a proto vám chceme vyjít maximálně vstříc.
Všechny aktuální informace pro návštěvníky i pořadatele, uveřejňujeme a aktualizujeme na našem blogu:http://blog.smsticket.cz/informace-ohledne-zruseni-akci-nad-100-navstevniku/
Hodně akcí jste nuceni zrušit nebo přesunout, což s sebou jistě nese dost starostí a bohužel i povinnost vracet vstupné návštěvníkům.
Abychom minimalizovali vaše finanční ztráty, hodláme postupovat následovně:
  • Naše náklady spojené se storno poplatky budeme účtovat návštěvníkům.
  • Storna vstupenek u zrušených akcí nebudeme provádět automaticky, ale počkáme na žádost zákazníka, který má na storno vstupenky nárok.
  • Storna vstupenek u akcí, které se přesunují na jiný termín, umožníme až po zveřejnění nového termínu akce.
  • Věříme, že někteří zákazníci nebudou vstupné požadovat zpět vzhledem k současné obtížné situaci pořadatelů.

(4/4) Nový termín s otazníkem?: 18.6. - koncert se uskuteční (dovolí-li to situace v ČR) 18.6. Vstupenky zůstávají v platnosti. - VYPRODÁNO

Vstupenky á 350,- - pouze www.smsticket.cz (vzhledem k velkému zájmu v kamenných obchodech a na místě nebudou) 

2/5 -přeloženo 16/4/21.. 21:00 JASNÁ PÁKA - (otevření klubu 20:00) vstupenky za 390,- v předprodeji(na místě 450,-)

koronaINFO: ahoj všem v koronasvětě ..koncert JP přesouváme, ale vzhledem k tomu, že se jedná o přesun celého turné Jasné páky, bude se konat až na jaře příštího roku. Nový termín je 16/4/21.

Pro majitele vstupenek: pokud by vám nevyhovoval nový termín, nebo je to na Vás prostě už příliš dlouho, je možné následující: 
a, pokud je vstupenka koupena přes smsticket.cz - nahradit voušerem na jinou akci v rámci prodeje smsticket.cz. - je třeba žádat přímo na smsticket.cz
nebo b, je koupena v kamenném obchodě v HB (Tulipán - OKO) - vrátit v místě prodeje (jakmile bude obchod/kavárna otevřen...)a to nějakém rozumném období, např. do měsíce po otevření, ne za půl roku .
Děkujeme za pochopení a těšíme se na brzké setkání v klubu.
Jakub Baloun
produkční klubu OKO

Jasná Páka se připravuje na čtyřicátiny. Na jaře vyráží na rozehřívací turné před koncertem v Lucerně  
Byla to první kapela Davida Kollera i Michala Ambrože. Začátkem osmdesátých let se stala jedním z nejvýraznějších objevů československé hudební scény a společně s Pražským výběrem symbolem české nové vlny. Po článku Nová vlna se starým obsahem v časopise Tribuna se v roce 1983 ocitla u tehdejší vládnoucí moci na černé listině a pod svým jménem zanikla. Příští rok na jaře soubor oslaví čtyřicáté narozeniny koncertem ve velkém sále pražské Lucerny. Letos v dubnu proto vyráží na rozehřívací turné. V sestavě bude kromě Kollera s Ambrožem i zpěvák Petr Váša, baskytarista Marek Minárik, kytaristé Radovan Jelínek a Michal Pelant či zpěvačky Pája Táboříková s Markétou Foukalovou. Předprodej na koncert v Lucerně v roce 2021 právě startuje v síti xticket.     
„Pokud vás zajímá, jak se na pódiu baví hudebníci, jejichž kariéry se léta ubírají odlišnými směry nebo byste chtěli být svědky mezigeneračního souznění původních a nových členů kapely, tak jste potenciálním návštěvníkem turné Jasné páky 2020 i koncertu na oslavu čtyřicátých narozenin dne 22. dubna následujícího roku," láká na koncerty nehrající člen kapely, výtvarník Karel Haloun. „Hudba Jasné Páky je pro ty, ve kterých zbyl kus rebela, který má sem tam chuť přestat platit hypotéku, nepřikyvovat každé blbosti, kterou řekne šéf, neváhá se veřejně připojit k lidem, co nemluví s komunisty a odmítají přemýšlet o tom, které že vlastně je to větší než malé množství," dodává.  
Přestože Jasná Páka v osmdesátých letech působila necelé tři roky a stačila odehrát pouhých padesát koncertů, nesmazatelně se zapsala do paměti těch, kteří měli to štěstí vidět některé z jejích vystoupení na vlastní oči. Příznačná pro ni byla divoká energie a zlostný vzdor, který k vyjádření nechuti k tomu, co panovalo „všude okolo", nepotřeboval žádná politická prohlášení. Po nechvalně známém článku v týdeníku Tribuna, nazvaném Nová vlna se starým obsahem, v březnu 1983 kapela zanikla. 
V roce 2008 se při příležitosti slavnostního zahájení provozu pražského multikulturního centra Meet Factory rozhodli dva ze zakládajících členů Jasné páky, Michal Ambrož a David Koller, skupinu jednorázově obnovit.  Radost ze společného hraní nakonec vyústila v reinkarnaci kapely, v níž se role frontmana namísto původního zpěváka Vladimíra Dády Albrechta ujal Petr Váša. Od zmíněného koncertu vystupuje Jasná páka sice sporadicky. První abum vydala Jasná Páka až v roce 2014. Nahrávka nazvaná Černá deska obsahuje pět zcela nových písní doplněných třemi historickými kousky v nových aranžích. Na dvojalbu pak vyšla Černá deska společně s živým záznamem koncertu, nazvaným Stará vlna s novým obsahem.  
Vstupenky smsticket.cz klikni zde
nebo:Cafe-Art /Klub OKO, Smetanovo nám 30. Havl. Brod
        Ethno shop Tulipán, Horní ulice Havl.Brod
předprodejní cena: 390,- (na místě, budou-li 450,-)

12-13/6 Cecek 41 - narozky fest

CECEK 41 LET - NAROZKY FEST:

Pá - So 12. -13.6. 2020, Havlíčkův Brod - Klub Oko,

Hrají:

Pátek 12.6. 2020, od 19h., za 200,- Kč.

ZPUTNIK elektro punk ( Praha ),

THALIDOMIDE hc/punk ( Praha ),

TASS pogo punk ( Dvůr Kr. n. L. ),

VYČŮRAT A SPÁT ska/punk ( Praha ),

HAKMAK hc/punk ( Rohozná ),

POZOR MAMUT punkrock ( Jihlava ).

Sobota 13.6. 2020, od 18h., za 200,-Kč.

LENIWIEC ska/punk ( Polsko ),

KOHOUT PLAŠÍ SMRT punkrock ( Liberec ),

VPV punk ( Bystřice pod Hostýnem ),

KÚROVEC crazy punk ( Moravské Budějovice ),

V.V.Ú. punk ( Východní Čechy - Ex: N.V.Ú. ),

MARASTIC BLUES experimentální hc/grind ( Dobronice ),

BANDA  ska/punk ( Chrudim ).

SALAZAR hc/metal ( Havl. Brod ).

Vstupné: v předprodeji: pouze na oba dny za 300,-Kč.

Předprodejní místa: Cafe Art Oko ( kavárna ) a Ethno Shop Tulipán v Havlíčkově Brodě. Možnost zaslání lístků poštou ( na dobírku ) či osobní předání v: Jihlavě, Havlíčkově Brodě či Světlé n. S..

Kontakt: + 420 777 905 594 Jakub,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na místě bohaté občerstvení i pro vegetariány.

Prodej: CD, LP, MC, knih, triček, mikin, placek, nášivek...

Možnost pobytu na sále do odjezdu prvních ranních spojů.

K dispozici šatna pro odložení věcí.

Info:www.cecek.com

19/6 Našrot - akustický koncert, 20:00, 200,-

25/9 20:00 Roman Dragoun, Hraboš a Vorlíček...

3.10. koncert: POLETÍME? - Přeložený koncert, vstupenky zůstávají v platnosti a stále jdou zakoupit nové -21:00/ vstupenky: www.smsticket.cz

Koncert vzhledem k opatřením vlády překládáme. Termín nyní řešíme s managemantem kapely a brzy jej oznámíme. Vstupenky zůstávají v platnosti. Vzhledem k novému termínu půjdou zakoupit i dále na další termín.

 

Videoklipy: zde

WEB zde

Skupina dobře vypadajících mužů hrající original banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu. Žádné zvuky nástrojů co neexistují, žádné texty o věcech, co se nestaly, anebo nikdy nestanou. Jemné, přesto vulgární, přízemní, leč nad věcí, smutné, přeci veselé, sladké, přesto hořké. Respekt to Waldemar Matuška, Voskovec a Werich, Jiří Šlitr a Semafor, Ivan Mládek, Divadlo Sklep a Jára Cimrman.

Rudolf Brančovský - kytara, zpěv
Jáchym Hájek - trubka, zpěv
Vojtěch Konečný - housle, zpěv
Josef Zámečník - banjo
Pavel Križovenský - saxofon, příčná flétna
Ondřej Hájek - piano
Vít Kraváček - basová kytara
Michal Jež - bicí

9/10 - B.S.P.

16/10(přeložená akce) Full Stack 3: Shamanic + Unformated - akce proběhne do naplnění kapacity 90osob, pak pořadatel klub uzavře.

Full Stack se již potřetí a jako vždy v půlce března vrací do havlíčkobrodkého Oka. Tentokrát ve zlámané edici: Klacky v kýblu.
V plné polní zahrajou dva sound systémy z Vysočiny.

Shamanic Sound System
Unformated
guest:
PNKR /Napříč.cz, Obývák crew/

drum'n'bass * raggajungle * breakbeat

vstup: 100,-
start: 20:00

23/10 M.T.O. universal - koncert

17/10 Punk Fest (upřesníme)