Program

POZOR: Z nařízení vlády č.bla bla bla...všechno zrušeno. Jakmile to půjde, začneme zase něco dělat! děkujeme za pochopení

Vstupenky na neproběhlé akce zůstávají v platnosti. O nových termínech vás budeme informovat zde na webu, FB a prostřednictvím smsticket-sms zpráv. Vzhledem k tomu, že nevíme kdy tato divočina skončí, nemůžeme slibovat nový termín. Až uvidíme na konec, budeme nahazovat termíny. Držte se!

31/10 Taneční večer se skupinou AMIRAH / 20:00 ZRUŠENO

1/11 Oko pro děti: Divadýlko Mrak - Čarodějná pohádka / 15:00 (velký sál)

5/11 Toulavé OKO - Jakub Venglář / Všechny krásy Kavkazu 19:30 / (vstupné 130,-/100,- na místě cestovateli)

Cestovatelský stand up shrnující šest týdnů putování skrz kavkazské republiky, kde přírodní krásy střídají neuvěřitelná setkání a divoké historky.

Šest týdnů putování skrz kavkazské republiky, kde přírodní krásy střídají neuvěřitelná setkání a divoké historky. Co se stane, když gruzínského baču poprosíte o trochu sýra? Jak s vámi naloží ázerbájdžánští pohraničníci, když vás chytnou bez patřičného povolení? Kolik vrcholů a barev má arménská nejvyšší hora Aragats?     Každá ze tří zemí má své náboženství, národní nápoj i vlastní abecedu. Každá je jiná a přitom všechny spojuje pohostinná kavkazská duše i sovětská minulost.

6/11 ABRAXAS / Livin Feree - 4.koncert série Golden Eye / 20:00 hod

I třetí sezóna koncertního seriálu v havlíčkobrodském klubu Oko má svého černého koncertního koně. Máte ho na očích!
ABRAXAS
Legendární kapela Slávka Jandy poctí svoji návštěvou obyčejnej svět v okresním městě! Abraxas předvedl v létě na Stockfestu úžasný koncertní set, který byl jasnou pozvánkou do Oka! 🥊
Kapela vznikla na troskách pražské skupiny Abraam. "Výraz "abra" se hudebníkům zdál rockově magický, tudíž byl ponechán a protože všichni znali desku Carlose Santany Abraxas, která podivnou náhodou licenčně vyšla i u nás, na novém názvu se celkem rychle shodli. A tak v únoru 1976 vlétl do historie našeho rocku exotický motýl zvaný Abraxas." (Encyklopedie rocku)
LIVIN FREE
Skupina Livin Free byla založena na konci roku 2018 zpěvákem a klavesistou Honzou Holečkem (Energit, Blues band Luboše Andršta) jako vlastní authorský projekt. Jako první byl ke spolupráci požádán jeho dlouholetýspoluhráč z Energitu a baskytorová legenda Vladimír Guma Kulhánek, se kterým Honza začal postupně aranžovat materiál k připravovanému prvnímu albu. Po delší úvaze se rozhodli ke spolupráci přizvat mladé a velmi talentované muzikanty se zdejší klubové scény Tomáše Frolíka a Michaela Noska. Stylově je skupina rocková, ale výhradně ovlivněna americkou hudbou, zejména blues a gospelem..
V polovině listopadu 2019 kapela pokřtila v Malostranské besedě své debutové album Voices From Beyond https://www.rockovy-svet.cz/koncer…/ignaz-netzer-livin-free/.
Line up:
20:00 - 21:30 Livin Free
22:00 - 23:30 Abraxas
(Basáci všech skupin, opojte se! Tak silná dvojka (Guma + Ivan) se na jednom pódiu potkává málokdy!)
***
Koncert je součástí třetí sezóny GOLDEN_EYE.HB PODZIM 2020
25.9.2020 Roman Dragoun
9.10.2020 BSP
23.10.2020 ROCK FOR BOOK 2020 - M.T.O. UNIVERSAL
6.11.2020 ABRAXAS / LIVIN FREE
20.11.2020 KRAUSBERRY
***
Vstupenky v ceně 400 Kč kromě portálu www.smsticket.cz také od 10. prosince 2019 v prodeji na těchto prodejních místech:
1) Ethno obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod, Horní ulice, PO-PÁ 9-17:30
2) Cafe-art Oko Havlíčkův Brod, Smetanovo náměstí, ÚT-SO 13-22
Dobrou možností je zakoupení přenosného pasu na pět koncertů třetí sezóny GoldenEye za 1.000 Kč.

7/11 DENUDACE - 20 let / 20:00

Lidi zlaty,nechce se tomu verit,ale bude to uz 20 let,co se nase kapela Denudace dala dohromady. A protoze dvacitka je pekne kulate cislo,usoudili jsme,ze je treba ho nalezite oslavit. Prijdte se poveselit s nami- 7.11. od 20.00 v klubu Oko v Halbrode vystoupime nejen my tri,ale i narozeninovy balicek puvodnich clenu ci hostu kapely,kteri Denudaci za ty roky prosli. Uslysite cisty prurez letitym repertoirem od novych kusu az po ty nejdrevnatejsi flaky v puvodnim provedeni.
Tak nevahejte a prijde se dvacitkove odnudit,my se na vas budeme tesit - Denudvacet 7/11 20:00

14/11 - Ples VAK / ZRUŠENO pořadatelem

27/11 David Koller